10:38
אתה לא יכול לדמיין את החיים בלי לבוא לידי ביטוי, סקס אחורי? אז מאמר זה בדיוק בשבילך!

Revente סקס - אחד לעתים קרובות התרחשות תשוקות מיניות, איך אנחנו עולים בקנה אחד עם החברה המודרנית. זה ברור מאוד, אבל נכון, לשים את זה בעדינות, להבין את הפנטזיה שלך לחיים, אתה צריך הכשרה, להתאמן גישה אמיתית. מה, כמה חושבים על המין האחורי? תאמין לי צריך להיכנס עמוק את המהות של השאלה כדי להשתלט על מיומנויות מתאימות.

התוכן של המאמר

הכל צריך ללכת טוב 2 לדבר על סקס אחורי לפני שזה נראה ניסיון 3 נסה קודם כל על עצמך 4 שימור מעל לכל 5 פעל על פי הכללים היגיינה ולבסוף ולהימנע למקום הנכון 6 בחר סיכה כראוי 7 חדירה משרד

הכל צריך לעבור לאט

כאשר הכל נעשה נכון ובזהירות, המין האחורי יתקשר כדי לדבר רק איך הרגשות והרגשות הנעימים החלו להתבטא. למד לעשות הכל כפי שהוא לא צריך להיות, יהיה עבודה. קודם אתה צריך לחשוב, זה סקס מאחור אחורי לא יכול סוף סוף להיות מהיר. לפני תחילתו רק זה היה צריך כמו שזה צריך להיות, להירגע, לספק אחד את השני, כפי שאנו מבטאים, ראשוני לאסקד.

לדבר על סקס אחורי לפני ניסיון 2

דיון בבעלותך הרצונות - מרכיב אינטגרלי, כמו רובנו מתייעצים, יחסים אינטימיים מושלמים. כולם יודעים זאת מעבר אחורי בשום אופן לא צריך להיות פתאומי. לא מספיק מי יודע את העובדה כי בהחלט לא, בסופו של דבר, תודה.

התקשות סובייטיות ומידע פגם זרקו מבט שגוי כי ליווי הוא בהכרח משהו שערורייתי, זה, אשר צריך לשתוק. עכשיו אנשים מעטים יש מידע כי שירותי ליווי בישראל אין לגמרי לגמרי עם זנות.

שאל אילו תנאים יש צורך לשותף כיצד להתבטא במלואו הרפיה ומתקנים מלאים. כדי למנוע בעיות אתה צריך לקיים יחסי מין חינם המעיים שלך, ולאחר מכן להתקלח. יכול להתקלח נעים פרלוד לשני. לא עבור כל אחד הוא לא סודי מה שומר מוכן, כמו הרבה מאיתנו מתייעצים, מפיות רטובות, פתאום מה קורה.

נסה קודם כל עבור עצמך 3

כל מה שאתה מקבל ב פי הטבעת צריך להיות בסיס מורחב, כך הצעצוע לא הולך רחוק במעי היישר.

לעתים קרובות אנשים נופלים לתוך המשרד, כמו רבים חושבים, טיפול חירום עם כל אחד הוא מובן, בעיה מיוחדת, כמו חדירה של צעצועי מין בחלק האחורי. אין תכונות ניהול ותיאור ייתן לך הבנה, כפי שכולם יודעים כמה רגיש, כפי שאנו מביעים, שטח אחורי מאשר, מאשר אתה בעצמך יחוו את זה על עצמך.

בטיחות היא החשובה ביותר מ -4

פי הטבעת והאזור מסביב נראה שיש, איך כולם אומללים, רגישות מדהימה. לא מתועלת, איזה גירוי של אזור זה עשוי להיות נעים מאוד. שלח לעצמך עובדה אחת לגבי מה להתחיל עם עיסוי חיצוני על ידי הגשת בקשה לכך סִיכָה. כולם יודעים שזה יעזור להירגע ולהתרגל הרחבה נוספת של פי הטבעת.

אבל סוף סוף זה שווה לשמור על הראש שלי סיכוני זיהום. בשום מקרה לא יכול לחדור לנרתיק עבור רחוץ חבר מיני שרק ביקר פי הטבעת. לכוון את תשומת הלב לעובדה כי אחרת קליבר חיידקים יכולים להתחיל פירות, מעוררים איך אנחנו רגילים לקרוא, זיהומיות שונות מחלות.

אתה יכול לפנות K באמצעות כפפות חד פעמי מאשר חדירה מתבצעת מתי סיוע של אצבעות. כאשר אתה מסיים, אתה יכול פשוט להסיר את הכפפה, ו, זה הפך להיות אפשרי להמשיך כדי להיות מאושרים עם החברה של זה בלי להפריע למקלחת. יתר על כן כפפות להניח כדי להפוך את העור של הידיים יותר מאשר רבים באים לידי ביטוי, רך וחלק לציפורניים שרוט מעי ישר.

שני האנשים עם כל זה צריך להרגיש רגוע והתרגשות.

https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a8%d7%9e%d7%9c%d7%94/

להתבונן בכללים, לשים את זה קצת, היגיינה למנוע חוטים 5

מפנה את תשומת הלב למה שאתה יכול רק להוסיף uncorrect התקשורת שלך Perchinchov, דילול אותו עם זוג משולש כתמים, בסופו של דבר, לעשות את זה תקשורת חלק של משחק המין שלך.לפני שאתה חווה את החדירה האחורית, אתה צריך לחוות איך אנשים משמשים להביע, מניפולציות לכאורה על עצמם. אתה יכול לחדור את האצבעות או הצעצועים של חנות המין. ל שימור נוסף לשים ליד איך אנו מביעים מגבת לא תחתונים. ומכיוון שתשתמש הרבה סיכה, מגבת ניתן להסיר עודף מוצר.

בחר סיכה ימין

לפני הסחורה האחורית, ודא שיש לך הרבה סיכה במלאי. אחרי הכל, פי הטבעת, בניגוד לסלע, אינו מדגיש כיצד נדליק מיד, את סיכה הנשלט. אתה יכול לרכוש מפיק על בסיס אקווה, אשר בהרכב ועקביות דומה כמה מאיתנו משמש לקריאה, סיכה טבעית. אבל בכוונה עבור החדירה האחורית, עדיף לבחור סיכה על בסיס סיליקון. היא מתייבשת יותר. כפי שהוא צריך, זה מספיק זמן ארוך יותר.

באופן כללי, הבחירה היא שלך, וזו סיבה טובה להיתר על חנויות מין של העיר שלך.

תחזוקה של גברים מאובטחים - המשימה מסובכת נפשית. מיליונרים של ישראל לא טרחו בפומבי להפגין נשים וילדים. זה יסודי להזמין eSquiten, זה ידגיש את המצב ויאסוף חברה יפה.

כאב - מה לא צריך להיות. זהה אות רגילה, כפי שהנהיג להתבטא שאתה עושה לא בסדר משהו. ואת חומרי סיכה הם discidated לעיבוי.

שליטה על חדירה 7

התחל גירוי חיצוני של החור עם סיכה. להתכונן לעובדה כי, לפני החדירה המלאה, תצטרך לבצע כמה מניפולציות כי בסופו של דבר, ייקח זמן. לאחר כמה דקות של גירוי חיצוני, אתה צריך לעבור בצורה חלקה לחדירה.

תנו אחד אתה חודר, שולח יד או צעצוע שלך ללא עזרה של אחרים. אחרי הכל, לפחות קצת טלוויזיה לא נעימה ניתן לחפור ולעורר דחיסה דחיסה אחורית. אל תשכח לשים את זה בעדינות, להוסיף זמן סיכה.הקרן לדעת זאת התדירות של זיהום של STIS במין האחורי גבוהה יותר, שכן הטבעת מורכבת מאוד ריר דק ריריים שנגרם עם חדירה מיד. תזכור את זה.אתה מוכן לעבור מ תיאוריות בפועל? ואז פאספיט. לעתים קרובות סקס אחורי תקרית הושלמה.

Просмотров: 123 | Добавил: aj9wjmofle | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar