08:19
היפנוזה ארוטית - מה זה? איך להשיג אורגזמה בלי לגעת בגוף?

"אז ... התחל. אתה מרגיע, צולל לתוך רגוע ואת השלווה. נשימה היא מקבל עמוק יותר עמוק יותר. אין צורך בשום דבר תחשוב ... לדאוג ... רק לשמור להקשיב לקול הקול שלי. דגש על כמה טוב אתה מרגיש עכשיו ... איך הרפיה מכסה אותך יותר ויותר "- על זה מתחיל את הפגישה שלו מְהַפְּנֵט.

התוכן של המאמר

1 אודיו: טיה חדשה של פיתוח היפנוזה 2 סוגים של גלים היפנוזה 3 שלבים של היפנוזה ארוטית 4 מה זה - להיות מהופנט? 5 מטרות של היפנוזה ארוטית 6 האם יש כל מוסר בכל? 7 סכנה

אודיו: סיבוב חדש של פיתוח היפנוזה

היפנוזה ארוטית היא תופעה שמתרחשת פיתוח היפנוזה קלאסית. הטוליק שלו בפיתוחו תרם כיוון בפסיכולוגיה, כמו NLP (תכנות נוירולינגואיסטי). קשה להאמין, אבל בזכות היפנוזה ארוטית, יש למאזינים היכולת להשיג אורגזמה ללא מגע אחד לגוף. אחרת, זה סוג היפנוזה היא פשוטה: אודיו. הוא האמין כי סוג זה הוא הטוב ביותר גירוי חושני בשילוב עם bdsm.

כדי להבין טוב יותר את התכונות של השקט מושחת, אנו נשלם קצת תשומת לב למה הוא היפנוזה עצמה. תחת מונח זה מובן לתמרן את המודעות אדם על מנת להשיג כמה תוצאה רצויה. במילים אחרות, היפנוזה המובילה שולטת במצב הפיזי, הפסיכולוגי והנפשי של הלקוח.

זה נעשה במטרה לעשות כמה טרנספורמציות חיוביות. ככלל, בפסיכולוגיה היפנוזה משמש להיפטר מתחמים, לשפר את ההערכה העצמית, לימוד של פציעות של העבר. מחקרים מדעיים רבים הראו כי טרנס יש השפעה משמעותית על המוח שלנו.

סוגי גלים בהיפנוזה 2

אנו נעשה סטייה קלה כדי להבין איך זה קורה השפעה. הנוירולוגים ידועים חמישה סוגים שונים של גלי המוח קבוע בעזרת אלקטרואנצפלוגרף (EEG).

אלה סוגים יש תדרים שונים, והם נמצאים כל הזמן בתחומים שונים של המוח. עם זאת, סוג אחד של גלים תמיד שולט בתקופה מסוימת של זמן, אשר נקבע על ידי המדינה הכללית של אדם - מה הוא חושב מה הוא מרגיש רגוע. סוגים אלה הם:

דלתא גל (0.5 - 3 הרץ). הם מתעוררים במהלך השינה ללא חלומות, כמו גם ברמות העמוקות ביותר של מדיטציה היפנוזה. תטא גלים (3 - 8 הרץ). מופיעים גם במהלך השינה, מדיטציה, כמו גם היפנוזה. גלי תטא קשורים קשר הדוק לזיכרון, אינטואיציה ו תַת הַכָּרָתִי. גלי בטא (12-38 הרץ). מופעל באותם רגעים, כאשר אדם חושב על בעיות, הוא עסוק קבלת החלטות או מינים אחרים פעילות מנטלית מרוכזת. גלי אלפא (8 - 12 הרץ). להתעורר בכבוד רגעים רגועים.

שירותי ליווי בישראל משולמים. מכפיל, לקוחות - צעירים משגשגים אשר מתכוונים במבט ניכרת במבט אחד בחגיגה, הליכה ישירות מתחת לטפל עם אישה מרהיבה. הכנסה זו די די, כך שזה לגמרי כדי לספק באופן מלא באופן מלא כל הדרוש.

הם קשורים קשר הדוק עם רוגע, הרפיה קלה. מצב אלפא מסייע לשפר את תיאום התנועות, תהליך הלמידה, שילוב של תודעה וחוסר הכרה. גאמא גלים (38 הרץ ומעלה) מתבטאים במדינה אהבה, אושר, להרים רוחני. גאמא גלים תורמים בו זמנית עיבוד מידע ממוח שונה. בדרך כלל הם לא באים לידי ביטוי מצב היפנוטי.

אז, ההיפנוטריסט הוא אדם עם מילים מניפולציה תודעת הלקוח. במהלך הפגישות, המארח מתרגם אותו בטא מדבר אלפא רגוע יותר, תטה ודלתא-טראנס. בדיוק ב תנאים אלה מחוסר הכרה מגלה לחלוטין. כמה אנשים נבדקים הרפיה עמוקה; אחרים - ראה הזיות בהירות; שְׁלִישִׁי זיכרונות נהנו מופעלים.

נראה כי כל ההשפעות המפורטות הופכות היפנוזה כלי רב ערך מאוד לתרגול bdsm. טרנס הוא משולב לחלוטין עם מרחב פסיכולוגי שבו נמצא הפגישה Sabamissive במהלך הפגישה.

שלבים של היפנוזה ארוטית 3

איך hypnotists לחפש כוח על התודעה? מתברר כי הם עוקבים אחר אלגוריתם פעולה כללי מסוים. זה מורכב מ הצעדים הבאים:

שלב המשא ומתן. הלקוח וההיפנוט דן במטרות הסופיות של היפנוזה, גבולות בטיחות. הַשׁרָאָה. ההיפנווט נכנס בהדרגה ללקוח את הטרנסצנדנטי. בשביל זה, ישנם מספר טכניקות. לדוגמה, שימוש בתרגילים מיוחדים, או התבוננות באובייקט מסוים במשך תקופה ארוכה של זמן. מוצג היטב לתוך מטוטלת טראנס, מטרונומטר, פריטים נוצצים. בשלב זה, גישה לתת הכרתי. דִכָּאוֹן. ברגע שהלקוח נכנס לטראנס, ההיפנוט מתמשך לטכניקות העמקה של מדינה זו, וגם שולחת את התהליך בכיוון מסוים. הַצָעָה. עכשיו ההיפנוטריסט מגיע למהותו של תרגול זה, במפורש נהיגה במחשבות וברגשות של הלקוח. לדוגמה: "בכל פעם שאתה שומע את הקול שלי, אתה מרגיש את הרצון לציית למילים שלי. וזה גורם רגשות נעימים מאוד ". לַחֲזוֹר. השלב הסופי שבו ההיפנוטר אינו יכול לבטל חלק מההצעות. לדוגמה: "עכשיו אתה משאיר את הטראנס, ולא מרגיש עוד ענווה, אני שומעת את קולי". הלקוח יוצא בהדרגה מהמדינה היפנוטית. גימור שיחה. בשלב זה, כתוצאה מכך, כמו גם את הציות של מטרות מתוכננות שהושגו.

המבנה הכולל של היפנוזה הוא פשוט. אבל הנאום המדויק של ההיפנוטר תמיד יכול להשתנות, לחשוף הזדמנויות גדולות להצעות.

מה זה - להיות מהופנט?4

בחברה הוא האמין להיות רגישים היפנוזה לגמרי בכוח ההיפנוטר. זה שווה לספר לו טיפשות, כפי שהוא מיד מבצע אותה; ובו בזמן לא זוכר משהו מתי התעוררות מ טרנס.

זה לא כל כך. העובדה היא כי ההיפנוטר מקבל בדיוק כל כך הרבה שליטה על התודעה הלקוח כמה הוא נותן לו. לדוגמה, אם בתחילה יש לאדם התקנת לא לסבול את האשפה, אז לא להזמין מהפנט כדי לסבול את האשפה לגרום לו לעשות את זה.

לא כולם שקועים בטראנס למצב כזה, כך מאוחר יותר לא זוכר שום דבר על מה שקורה. זה גם תלוי הרצון של אדם, שלו הצעה, מידת שליטה עצמה על הגוף והתודעה.

מטרות של היפנוזה ארוטית 5

אז, למה מיומנות זו משמשת חושני כַּדוּר? לשקול כמה מטרות בסיסיות.

חיסול פחדים ומתחם הקשורים למין מִינִיוּת. חושניות מוגברת בתחום מסוים של הגוף. ההיפנוט יכול, למשל, כדי לעורר את הלקוח הרגיש ביותר שלה אזור ארוגני הוא המרפק. טבילה במשחק משחק תפקידים. לדוגמה, לפני תחילת BDSM מפגשים היפנוזה תורם כניסה חלקה לתוך התמונה של sabamiss. צור אסוציאציות מרגשות מוגדרות. לדוגמה, היפנווט יכול לעורר כי מילים מסוימות או אובייקטים סיבה יש לו התרגשות.

האם יש כל מוסר בכל? 6

למעשה, היפנוזה היא נשק חזק מאוד. ובלי הידע של האדם עצמו, להשתמש בו כדי להיוולד מחדש. למרבה הצער, כל זה לא מפסיק pickuparters באמצעות כל השיטות עבור הפיתוי.

שקול כמה ייעוץ בסיסי למי שרוצה לנסות היפנוזה ארוטית, או שהוא עצמו חושב להיות מהפנט.

לפני הפגישה מתחילה, לדון בכל הפרטים. שאל שותף מה ההעדפות שלו ואת ההגבלות. ציין אם ניתן לגעת בו בזמן שהוא מתרגם.

שירות ליווי בישראל משולם באופן מושלם. שוב ושוב, הקונים הם צעירים צעירים, מה שהם רוצים להיראות בחגיגה, הולך תחת ידית עם אישה בהירה. הכנסה זו היא למדי למדי, אז לגמרי לכסות לחלוטין את כל הכרחי.

היפנוזה ארוטית יכולה להתבצע הן בשילוב עם מגע פיזי, וללאו. אל תעשו הצעות כאשר אתה או השותף שלך מושפעים על ידי אלכוהול או חומרים חזקים אחרים. במיוחד אם אתה עדיין מוכר. תמיד לשים את הניסוח בתהליך היפנוטי, הגדרת הנמען לחופש פעולה מוחלט. לדוגמה: "אתה יכול בקלות לתקשר איתי בכל רחבי הפגישה", או "אתה תמיד יש את ההזדמנות בקלות ובמהירות לצאת הטראנס".

ציין מחווה פשוטה או תנועה מראש, אשר יכול להיעשות במקרה של אי נוחות במצב היפנוטי. כאשר אדם הוא ברפיה עמוקה, הוא עלול להיות קשה לדבר.

באופן כללי, הכלל העיקרי הוא שכל הצעה מוחזקת רק בהסכמה מְשׁוּפָּר. אי אפשר להשפיע מיד על הנפש האנושית לתרגם או בשינה. הוא חייב להיות מודע לכל הסיכונים ולתת הסכמה משלו להשתתפות. דירות דיסקרטיות במרכז

סכנה 7

לפני הצלילה לטראנס, לחשוב על הנקודות החשובות הבאות. ראשית, במהלך היפנוזה הסיכון של אונס עולה. התקשורת דיווחה שוב ושוב על מקרים של שימוש היפנוזה של התוקפים ללא רצון המשתתפים במטרה להתעללות.

אז לחשוב שלוש פעמים, אם לסמוך על ההיפנווט. מעטים שרוצים להתעורר ולראות את עצמך בלי בגדים. ובו בזמן לא זוכר שום דבר על מה שקרה.

גם היפנוזה היא לא כרטיס blanche המאפשר לך לעשות הכל, כל דבר עם התת-מודע שלך. זכור כי בכל תנאי אתה יכול לקחת הצעה של להוביל או לדחות אותם.

זכור כי בנקודה מסוימת של הקריירה שלו, פרויד עצמו סירב להשתמש היפנוזה. הסיבה היתה כי סבא של הפסיכואנליזה לא היה מסוגל לשלוט ביעילות על תת הכרתי של המטופלים שלו עם דרכים אמינות.

ואת הרוב המכריע של אנשים המנהלים מפגשים של היפנוזה ארוטית ואין להם שום חינוך פסיכולוגי בכלל.

אז מול הרפתקה כזאת, לחשוב בזהירות ולשאול את עצמך - ואני סומך על אדם זה יותר מאשר starina פרויד?

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

יש עשרות שיטות מיניות שונות. ולקבל אורגזמה יכול להיות בכלל מבלי לגעת ברשויות המיניות. היפנוזה ארוטית - לא המפורסם ביותר, אבל מאוד חריף אינטימי טכניקה אינטימית. אם כבר ניסית הכל באור, מ סקס אנאלי כדי BDSM משחק משחק תפקידים, ללכת לרמה חדשה! אין צורך להתייחס בספקנות מראש ולהניח כי היפנוזה ארוטית היא לא בשבילך. העיקר הוא היחס הנכון, האווירה המתאימה, נכונות ליהנות ואת הרצון לספק אותו לשותף הפעיל. תאמין לי, התוצאה של אתה באמת מתרשם!

Просмотров: 112 | Добавил: aj9wjmofle | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar