07:49
כמה פעמים הגברת זקוקה למין: השקפת העולם של סקסולוגים

מעת לעת, גברים חושבים על כמה פעמים הגברת זקוקה למין, ולמה הם לא רוצים כל יום כדי לדבר עם דבר נעים. המצגות של הגברות חולקו - מישהו די רגיל לחודש או אפילו שנה, השאר הם אותו להוט, כמו גברים, ומבקשים אינטימיים כל יום.

התוכן של המאמר

1 מהם גבירותיי אומללות? 2 תוצאות מחקר תפיסת העולם של נשים כיצד להעלות את המין הנשי

מה הם נשים אומללות?אני

אני מוצא את התשובה לשאלה "כמה פעמים הגברת זקוקה למין" אתה יכול פורומים לנשים. שם הם סוף סוף זיהו כי הם די או פעם בחודש או פעם בשנה.

תחזוקה של גברים מאובטחים - המקרה קשה מבחינה פסיכולוגית. אנשים עשירים בישראל אינם רגילים לציבור להפגין נשים וילדים. זה חסכוני יותר לבחור ליסר, אחד יקצה את המיקום יעשה חברה נעימה.

בנות מסוימות ולבסוף לכתוב כי לרוב "לתת" גבר, אם הוא עשוי לספק להם.

זה סקרן כי הרצון נשים מתרחשות רק כאשר יש לה גבר, אבל לעצמו היא לא ימצא לבסוף סקס עם זר. סקירות על מה הוא יפה "רק פעם אחת שנה "או" פעם בחודש "לגבור בפורומים של נשים, אבל, יש רעיונות אחרים.

כמה נשים נראה שיש יחסי מין 2-3 פעמים בשבוע או אפילו לעתים קרובות יותר, אבל יש להם שותף קבוע שבו מקרים מצוינים מאוד הם. תארו לעצמכם עובדה אחת לגבי מה שווה וכמה פעמים יש יחסי מין, תלמד מהמאמר שלנו עוד יותר על הקישור.

תוצאות מחקר 2

הנושא על כמה פעמים הגברת זקוקה למין, היא יפה, כפי שאנשים נהגו להביע, להתחדד, ומדי פעם יוצאו לדון. אבל, התשובה לשאלה זו אינטרסים כל - ובחבר'ה, והגברות, כי מדענים ערכו מחקר וסקרים. בחברה, אי הבנה מתעוררת, גברים מבולבלים לעתים קרובות, כי "היא לא רוצה סקס," והגברות, בתורו, טוענים כי גברים "צריך רק אחד". תוצאות המחקר היו מרתקות למדי.

לבריאות הגברת, יש צורך לקיים יחסי מין בלי פחות מ -3-4 פעמים בשבוע. החל מ 30, זה הפך בן שנים, סכום זה יכול להיות מופחת ל 1-2 פעמים בשבוע.

לרוב את הגברת עצמה מבין כמה סקס היא צריכה ומביאה, אם הנורמה היתה חריגה. לא עבור כל אחד של נשים, סוף סוף, להרגיש את הרצון לעשות אהבה רק בתהליך, כי, אם הם טוענים כי הם די הרבה זמן במשך חודש, לעתים קרובות בסך הכל, נתון זה עולה כך עד 3-5 פעמים בחודש, בתנאי שהאיש מראה את היוזמה.

אם, בסופו של דבר, לדבר על, כמה סקס הוא הכרחי לאושר - הכל מאוד באופן אישי. אני באמת רוצה להדגיש את העובדה כי הגברת יכולה כדי להרגיש את הרצון כמה באים לידי ביטוי, לפחות איזה רגע, אם אדם מראה תשומת לב אליה טיפול, תן הקדמה ארוכה, ייתן מתנה טובה ולעשות מחמאות.

השקפת העולם של סקסולוגית 3

פלפל שוורץ - sexologistable, סבור כי האושר בצמד הביתה כפי שהוא צריך להיות לא רק מהקרבה בין השותפים, גורם זה אינו מרכיב. לא לכל אחד לא סוד מה היה היו בערך אלפי סקרים, והתברר כי עבור רוב הנשים 3-4 זמן בשבוע - האפשרות הטובה ביותר. תארו לעצמכם עובדה אחת שהגברות בנישואין לאחר ילדים, עיין במספרים אחרים - 2-3 פעמים בשבוע.

בהתבסס על זה, אתה יכול להקצות את המחוון הממוצע - 3 פעמים, לנציגים של הרצפה היפה.

עבור המחקר הצטרף וסקאולוג אחר - טרייסי קוקס, אשר ציין כי אין הבדל בין מרגיש אושר במין שיש סקס 3-4 פעמים בשבוע ומי לעשות את זה מתאר.

בשל העובדה כי גברים צריכים לעתים קרובות יותר מאשר נשים, אי הבנה עלולה להתרחש בזוגות. מה שזה לא יהיה מוזר, אבל, אבל תקופה זו לא נמשכת זמן רב, שכן כאשר השותפים נפגשים במשך יותר מ 2-3 שנים, הרצון לומר זאת לדבר, ואת מספר ללא דופי מין מיושר עם שותפים, מגיע למחוון 1-3 פעמים בשבוע. עם כל זה, הרצון של גברים וגברות, זה נעשה בקנה אחד.

ועל כמה פעמים יש צורך, בסופו של דבר, לקיים יחסי מין לשני השותפים, לקרוא במאמר שלנו עוד יותר על ידי הפניה.

כיצד לשפר את המשאלה הנשית intime4

לא מספיק פשוט, לשים את זה בעדינות, לגלות כמה פעמים הגברת זקוקה למין. אדם שמבחין כי נבחרו אינו מראים התלהבות סוערת לשיעורי אהבה, יכול לנסות, זה הפך, לקחת דברים לידיים ולגרום לרצון לגברת.

זה סקרן כי אפילו אם אישה היתה תענוג גדול, זה בכלל לא, בסופו של דבר, זה אומר שהיא בקרוב. אם לאדם יש רצון נוצר מיד, ואז עבור הגברת מצב נפשי עקרוני מאוד, אין אי נוחות, בעיות משפחתיות. גבירותיי נוראות מסכימות למין, אם הם חולים הילד, בעבודה, הוריד משכורת, ואת בן הזוג שלו עצמו, בסופו של דבר, רוצה רק את intima ממנה.

השפעה עצומה על הרצון של הקרבה יש את זה, האם יש זוג הרמוניה, מה הם המקרים Eduged בין שותפים. אם אין טענות ברורות וחוסר שביעות רצון, והאיש הוא קשוב וגורם, אז סומה ליידי יהיה, לשאוף ב internt.

ברוק אחר, אם הגברת, בסופו של דבר, חשב על היחסים, או מצפה כמה שינויים, זה לא יהיה כאילו על פי רגוע אמיתי. כל מה שיכול לגרום לאדם - לדחוף את האהוב האם זה הדברים הגדולים שלהם שהוא באמת אוהב אותה ומוכן תמיכה.

להגיע למיקום של I גבירותיי קשה מיד וקל - אתה רק צריך להראות תשומת לב, טיפול התפקיד, גם כדי לספק, כמו אנשים רבים חושבים, סיוע אהוב בפתרון בעיות חיים קשים, כך שבמחשבות היה המקום שוחרר למה השני. אבל, יש צורך כי הרצון הזה היה כנה, אמיתית, והאיש באמת העריץ את גברתו ודאג לה לא רק בלבד.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. אני עוזר לזוגות לפתור קשיים, כפי שכולם אומרים, חיים סקסיים.

הרצון המיני של נשים תלוי במסיבות רבות. אם האישה יודעת מה האשה, באופן כללי, תחרוש בעבודה, ואז מגיע הביתה ומתחיל ניקוי, בישול ושאלות מקומיות אחרות - במיטה זה יהיה רק ​​יומן, מאחלת רק איך לישון. קשיים במשפחה, לחץ בעבודה, חבורה של הלוואות, משכנתא, חוסר הנרכש של קרנות גם להשפיע לרעה על הליבידו. גם אם הכל בסדר, אבל האיש לא שם לב לאיכות המין, המבקש רק לאורגזמה שלו, אחרי שהנערה תתעייף והיא תימנע מין.

התקשות רוסית וחסרון של מידע הולידו מסקנה לא מדויקת כי למעשה ליווי הוא משהו, ברירת מחדל, זה צריך להיות שותק על עובדה זו. אבל כאן היחידות מבינות כי ליווי השירות בישראל אין לגמרי יחד עם זנות.
דירות דיסקרטיות בחיפה

לכן, זה ביסודו של דבר כדי למצוא באמצע הזהב ולטרוח על שותף.

Просмотров: 97 | Добавил: aj9wjmofle | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar